Programación ETB1 22-11-2014

07:05

Serie documental

Serie documental

08:00

Dokumentala

Dokumentala. Documental.

09:00

Abentur@roa

Abentura kirolei buruzko saioa.Programa sobre deportes de riesgo y aventura.

09:30

Goenkale

Arraldeko bizilagunen istorioak biltzen dituen telesailaren 20. denboraldia.
20ª temporada de la serie que narra las peripecias de los vecinos de Arralde.

10:55

A Ze Banda!

Iban Garatek eta Nerea Rodriguezek gidatutako musika lehiaketa honek Euskal Herriko talde onena aukeratzea izango du helburu.Talent-show presentado por Nerea Rodríguez e Iban Garate, que busca elegir a la mejor banda vocal de Euskal Herria.

12:25

EiTB Kultura

Sormen munduari eskainitako saioa. Bai euskal kulturan eta bai nazioarteko joerei begira egingo du asteroko bidaia.Espacio dedicado al mundo de la creación, con la mirada puesta en la cultura vasca y en las tendencias internacionales.

13:00

Sustraia

Nekazaritza, abeltzaintza eta arrantza munduko azken berrien errepasoa egiten duen saioa.Espacio que repasa la actualidad del mundo de la agricultura, pesca y ganadería.

13:30

Teknopolis

Zientzia eta teknologia saioa Iñaki Leturiak aurkeztuta.Espacio sobre ciencia y tecnología presentado por Iñaki Leturia.

14:00

Gaur Egun

Amaia Cayerok gidatutako albistegia.Informativo presentado por Amaia Cayero.

14:50

Eguraldia

Eguraldiaren iragarpena June Ansoleagaren eskutik.Pronóstico del tiempo de la mano de June Ansoleaga.

15:00

Sautrela

Hasier Etxeberriak gidatutako literatura saioa.Espacio de cultura presentado por Hasier Etxeberria.

15:30

Irrikitown

Umore saioa.Espacio de humor.

15:55

Futbola

Kirol emanaldia.
Emisión deportiva.

17:55

Futbola

Kirol emanaldia.
Emisión deportiva.

19:55

Irrikitown

Umorezko esketxak, Andoni Agirregomezkorta, Asier Hormaza, Iker Galartza, Miriam Cabeza, Pedro Otaegi, Iñigo Aranburu, Aitziber Garmendia eta Yanick Vergara aktoreen eskutik.Programa de humor protagonizado por los actores Andoni Agirregomezkorta, Asier ...

20:30

Gaur Egun

Amaia Cayerok gidatutako albistegia.Informativo presentado por Amaia Cayero.

20:50

Eguraldia

Eguraldiaren iragarpena June Ansoleagaren eskutik.Pronóstico del tiempo de la mano de June Ansoleaga.

20:55

Saskibaloia Endesa liga

Kirol emanaldia.
Retransmisión deportiva.